اختصاصی

  • خبر شگفت انگیز برای سینمای ایران، پیمان معادی داور جشنواره ساندنس شد

    پیمان معادی سینماگر ایرانی به عنوان داور جشنواره بین‌المللی فیلم ساندنس آمریکا انتخاب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی جشنواره فیلم ساندنس، پیمان معادی بازیگر، نویسنده و کارگردانی ایرانی به همراه چلسی بارنارد، ماریل هلر، اندرو هی و داوران بخش فیلم‌های مسابقه فیلم‌های بلند آمریکایی جشنواره فیلم ساندنس هستند....
  • جریانی نو در گالری‌داری هنر اصفهان؛ گفت‌وگو با ژیلا منانی

    «ژیلا منانی متولد اصفهان و فارغ‌التحصیل رشته زمین‌شناسی از دانشگاه اصفهان است. وی به منظور ادامه تحصیل، اقامتی نه ساله در ایتالیا داشته که این اقامت منجر به علاقه‌مندی بیشتر او به هنرهای زیبا شده و نتیجه آن گذراندن دوره‌های آزاد در رشته نقاشی در شهر جِنوای ایتالیا بوده است. وی همچنین چند سال به عنو...

عادل فردوسی پور و بهروز افخمی با نود و هفت باز می‌گردند

عادل فردوس پور و بهروز افخمی 

 

علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما در برنامه حالا خورشید به اجرای رضا رشیدپور خبر از بازگشت عادل فردوسی پور داد.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، فروغی مدیر شبکه سوم سیما که مهمان برنامه «حالا خورشید» بود از دلخوری‌های شبکه از فردوسی‌پور پرده برداشت و اعلام کرد با صحبت‌هایی که با فردوسی پور شده است این برنامه از دوشنبه بعد اربعین به کنداکتور سیما باز می‌گردد.

 

فروغی در این ارتباط گفت: «این هفته که شب اربعین است و ویژه برنامه داریم. انشاالله از هفته بعد نود ادامه پیدا می کند، منتها در چارچوبش. یعنی در همان فضایی که باید کار اصولی انجام شود. این را هم به شما بگویم. اینکه می گویم حرفه ای، حتما عادل برنامه ساز فوق العاده کار درستی است. آیتم های جذاب، مجری گری جذاب، ولی بهر حال کار باید روی اصول و در قواعد و قواره خود باشد. این حتما به نفع مردم است و من مطمئن ام مردم از قاطعیت منطقی و عقلانی حمایت می کنند. من در این هیچ تردیدی ندارم. ما که در این دو هفته سکوت کرده بودیم، ولی چون شما اشاره کردید و من چند جمله ای توضیح دادم، بگویم که یقین دارم مردم نسبت به کار منطقی و عقلانی حمایت می کنند. اتفاقا معتقدم خیلی از مشکلات کشور به دلیل عدم قاطعیت بر مبنای منطق و عقلانیت است.»

 

بر اساس این گزارش برنامه تلویزیونی «هفت» پس از مدت‌ها حرف‌وحدیث درباره گزینه‌های سردبیری و اجرا، با حضور مجدد بهروز افخمی به آنتن این شبکه بازخواهد گشت. برنامه تلویزیونی «هفت» تا به امروز با اجرای فریدون جیرانی، محمود گبرلو، بهروز افخمی و رضا رشیدپور در دوره‌های مختلف روی آنتن شبکه سه رفته و حالا قرار است پس از نزدیک به یک سال تعطیلی از دی‌ماه ۹۷ با بازگشت مجدد تیم بهروز افخمی به آنتن بازگردد.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد