اختصاصی

  • عرضه فیلم قهرمان اصغر فرهادی در بازار آنلاین کن

    «قهرمان» جدیدترین فیلم اصغر فرهادی از جمله فیلم‌های مطرحی است که در بازار جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ ارایه خواهد شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سینه‌یوروپ، از ۴ فیلم به عنوان فیلم‌های مطرحی که پیش فروش آنها در بازار مجازی جشنواره فیلم کن امسال ارایه می‌شود نام برده شده که یکی از آنها فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی است....

آلفونسو کوآرون دوباره در مکزیک فیلم می‌سازد

 

آلفونسو کوآرون

 

آلفونسو کوآرون برنده‌ی جایزه‌ی اسکار برای فیلم «جاذبه» در حال آماده سازی مقدمات ساخت فیلم جدیدش است.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از ورایتی، کوآرون که بعد از «جاذبه» فیلمی نساخته است، قصد دارد که تا فیلم جدیدش را در زادگاهش مکزیک بسازد. طبق شنیده ها این فیلم روایت داستان یک خانواده‌ی طبقه متوسطی در شهر مکزیکوسیتی و در دهه‌ی 1970 است. 

 

کوآرون در این فیلم علاوه بر کارگردانی تهیه‌کنندگی نیز خواهد کرد، البته در این مورد او تنها نیست و گابریلا رودریگوئز (تهیه‌کننده‌ی اصلی فیلم جاذبه و فرزندان بشر) و نیکلاس سلیس (تهیه‌کننده‌ی دو فیلم آمات اسکالانته؛ هلی و رام نشده) او را همراهی می‌کنند.

 

«ساخت این فیلم همان چیزی است که قلبم می‌خواهد. از طذف دیگر خوشحال هستم که دوباره می‌خواهم در مکزیک فیلم بسازم. بعد از ساخت فیلم «و مادرت هم» دیگر برای ساختن فیلم به مکزیک بازنگشته‌ام». این را کوآرون می‌گوید. 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری