اختصاصی

  • خبر شگفت انگیز برای سینمای ایران، پیمان معادی داور جشنواره ساندنس شد

    پیمان معادی سینماگر ایرانی به عنوان داور جشنواره بین‌المللی فیلم ساندنس آمریکا انتخاب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی جشنواره فیلم ساندنس، پیمان معادی بازیگر، نویسنده و کارگردانی ایرانی به همراه چلسی بارنارد، ماریل هلر، اندرو هی و داوران بخش فیلم‌های مسابقه فیلم‌های بلند آمریکایی جشنواره فیلم ساندنس هستند....
  • جریانی نو در گالری‌داری هنر اصفهان؛ گفت‌وگو با ژیلا منانی

    «ژیلا منانی متولد اصفهان و فارغ‌التحصیل رشته زمین‌شناسی از دانشگاه اصفهان است. وی به منظور ادامه تحصیل، اقامتی نه ساله در ایتالیا داشته که این اقامت منجر به علاقه‌مندی بیشتر او به هنرهای زیبا شده و نتیجه آن گذراندن دوره‌های آزاد در رشته نقاشی در شهر جِنوای ایتالیا بوده است. وی همچنین چند سال به عنو...

هدیه تهرانی: حضور در برنامه های تشریفاتی را جایز نمی دانم

 

هدیه تهرانی درباره حضور نیافتن خود در مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی "هفت دقیقه تا پائیز" عنوان کرد حضور در برنامه های پر سر وصدا با تشریفات خاص را به دلیل تناسب نداشتن با شرایط جامعه جایز نمی‌دانم.

 

 

هدیه تهرانیبه گزارش خبرگزاری سینمای ایران، در مراسم ویژه افتتاحیه فیلم سینمایی "هفت دقیقه تا پائیز" که جمعه 28 تیرماه در سالن ایوان شمس برگزار شد. نیما حسنی‌نسب مجری برنامه بارها ضمن ابراز گلایه از حضور نیافتن هدیه تهرانی در این مراسم از حاضران درسالن عذرخواهی و بیان کرد متاسفانه هدیه تهرانی به قول خود برای حضور در این مراسم عمل نکرده است.

در این راستا هدیه تهرانی در تماسی اعلام کرد: اینجانب به هیچ عنوان به هیچ فردی قول نداده بودم در این مراسم حاضر شوم. مردم بهتر می‌دانند که من معمولا در چنین برنامه‌هایی که با سر وصدا و تشریفات خاص همچون پیاده شدن از لیموزین، راه رفتن روی فرش قرمز و... برگزار می‌شود حاضر نمی‌شوم و اصولا این حضور را به دلیل تناسب نداشتن با شرایط جامعه جایز نمی‌دانم.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد