اختصاصی

  • خبر شگفت انگیز برای سینمای ایران، پیمان معادی داور جشنواره ساندنس شد

    پیمان معادی سینماگر ایرانی به عنوان داور جشنواره بین‌المللی فیلم ساندنس آمریکا انتخاب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی جشنواره فیلم ساندنس، پیمان معادی بازیگر، نویسنده و کارگردانی ایرانی به همراه چلسی بارنارد، ماریل هلر، اندرو هی و داوران بخش فیلم‌های مسابقه فیلم‌های بلند آمریکایی جشنواره فیلم ساندنس هستند....
  • جریانی نو در گالری‌داری هنر اصفهان؛ گفت‌وگو با ژیلا منانی

    «ژیلا منانی متولد اصفهان و فارغ‌التحصیل رشته زمین‌شناسی از دانشگاه اصفهان است. وی به منظور ادامه تحصیل، اقامتی نه ساله در ایتالیا داشته که این اقامت منجر به علاقه‌مندی بیشتر او به هنرهای زیبا شده و نتیجه آن گذراندن دوره‌های آزاد در رشته نقاشی در شهر جِنوای ایتالیا بوده است. وی همچنین چند سال به عنو...

قیمت بلیت نمایش آل پاچینو بیش از ۱۵ میلیون تومان

آل پاچینو

بهای بلیت نمایش‌های سالن‌های مختلف شهر پاریس اعلام شد که قیمت اجرایی که آل پاچینو در آن بازی می‌کند از بیشترین نرخ برخوردار است.

 

به گزارش بخش تئاتر آکادمی هنر، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت. او در این نمایش به بازگویی نکات برجسته دهه ها فعالیت بازیگریش می پردازد. اگر در این تاریخ در پاریس حضور دارید باید بدانید نزخ بلیت این نمایش از ۵۵۰ تا ۹۵۰ یورو اعلام شده است که بین ۹ تا ۱۵.۵ میلیون با احتساب یورو ۲۲ شهریورماه آب خواهد خورد. البته باید بدانید که نرخ بلیت در سالن‌های اروپایی چه برای کنسرت‌ها چه برای اجرای نمایش‌ها بسیار شناور است.

 

اغلب نمایش‌ها در اروپا بسته به سالن اجرا و بازیگران و عوامل نرخ‌های مختلفی دارند. برای مثال یک نمایش بدون هیچ بازیگر چهره‌ای ۱۵ یورو و نمایش‌های پر بازیگر در سالن‌های بزرگ ۵۰ تا ۱۰۰ یورو به صورت متوسط محاسبه می‌شود. نرخ بلیت نمایش آل پاچینو نیز از ۹۰ یورو شروع می‌شد. نرخ‌های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ یورو به محض آغاز بلیت فروشی خریداری شد. سالن این اجرا ۲۰۰۰ نفر گنجایش دارد.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد