اختصاصی

  • جریانی نو در گالری‌داری هنر اصفهان؛ گفت‌وگو با ژیلا منانی

    «ژیلا منانی متولد اصفهان و فارغ‌التحصیل رشته زمین‌شناسی از دانشگاه اصفهان است. وی به منظور ادامه تحصیل، اقامتی نه ساله در ایتالیا داشته که این اقامت منجر به علاقه‌مندی بیشتر او به هنرهای زیبا شده و نتیجه آن گذراندن دوره‌های آزاد در رشته نقاشی در شهر جِنوای ایتالیا بوده است. وی همچنین چند سال به عنو...

کارگردان چهارراه استانبول و بارکد سریال می‌سازد

مصطفی کیایی

 

مصطفی کیایی کارگردان پرفروغ چند سال اخیر برای صدا و سیما سریال خواهد ساخت.به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، طبق گفته احمد زالی تهیه کننده سریال خوشنام، پیش تولید اولین سریال تلویزیونی مصطفی کیایی در مقام کارگردان از خرداد کلید خواهد خورد. مصطفی کیایی پیش از این سه سریال با نام‌های راه در رو، خروش و نقطه‌ سر خط را نوشته بود که هر سه را سعید آقاخانی کارگردانی کرده بود. فیلمنامه سریال خوشنام را محسن کیایی بازیگر و نویسنده برادر مصطفی کیایی در حال نوشتن است.

 

کیایی که در کارنامه خود فیلم‌هایی چون ضد گلوله، عصر یخبندان، خط ویژه، بارکد و چهارراه استانبول را دارد در اولین تجربه خود سریالی را در 30 قسمت با فضای کمدی درباره تحول یک شخصیت خواهد ساخت که قصه پیرامون همان شخصیت اصلی می‌گذرد.

 

حضور محسن کیایی که در تمامی آثار برادرش به ایفای نقش پرداخته هنوز مشخص نیست و تهیه کننده فیلم نیز خبر حضور محسن کیایی را تایید نکرده است. با توجه به مناسبتی نبودن سریال هنوز زمان پخشی برای آن اعلام نشده است. لوکیشن‌های این سریال تمام در تهران فیلمبرداری خواهد شد.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • مرگ در برابر رانه‌ی مرگ

    از مؤلفه‌های سینمای دوشان ماکاویف (Dušan Makavejev) علاوه بر مؤلفه‌ی اصلی موج سیاه سینمای یوگسلاوی (اخذ هویت از سمپتوم به­ جای اخذ هویت از سامان نماد...

بانک اطلاعات هنری