اختصاصی

  • جریانی نو در گالری‌داری هنر اصفهان؛ گفت‌وگو با ژیلا منانی

    «ژیلا منانی متولد اصفهان و فارغ‌التحصیل رشته زمین‌شناسی از دانشگاه اصفهان است. وی به منظور ادامه تحصیل، اقامتی نه ساله در ایتالیا داشته که این اقامت منجر به علاقه‌مندی بیشتر او به هنرهای زیبا شده و نتیجه آن گذراندن دوره‌های آزاد در رشته نقاشی در شهر جِنوای ایتالیا بوده است. وی همچنین چند سال به عنو...

«کاریزما صفر» در حاشیه بازار کامیک کان

 

 

 

فیلم کاریزما صفر

در حاشیه بازار کامیک کان خبر آماده شدن کاریزما صفر اعلام شد.

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، در حاشیه بازار کامیک کان، کریس هاردویک، مدیر شرکت «ندریست»، که بیشتر با پادکست ها و ویدئو های خود در یو تیوب شناخته شده، اعلام کرد که شرکت او با همکاری فیلم ترایبیکا، فیلم کاریزما صفر Zero Charisma را روانه سینماها می‌کند. این فیلم را کیت گراهام و اندرو متیو کارگردانی کرده‌اند.


این فیلم که از داستانی کمدی برخوردار است، درباره ادیسون است که در تلاشی هفتگی دوستان خود را در سرزمین های اسرار آمیز برای حمایت از آشپزخانه مادربزرگش هدایت می‌کند تا اینکه یک نو کیش مذهبی وارد بازی آنها می‌شود.
این دو شرکت فیلم سازی قرار بود این فیلم را 8 اکتبر منتشر کنند اما با اعلام این خبر تاریخ انتشار فیلم را به 11 اکتبر 2013 منتقل کردند.

 

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • مرگ در برابر رانه‌ی مرگ

    از مؤلفه‌های سینمای دوشان ماکاویف (Dušan Makavejev) علاوه بر مؤلفه‌ی اصلی موج سیاه سینمای یوگسلاوی (اخذ هویت از سمپتوم به­ جای اخذ هویت از سامان نماد...

بانک اطلاعات هنری