Loading...

مطالب ویژه

    نمایش «شبح اپرای تهران» به طراحی و کارگردانی علی ساسانی‌نژاد از 28ام دی ماه تا 17ام بهمن ماه ...
Detail
    «خانه‌ی کاغذی» داستان خانواده‌ای است در خانه‌ای تقریباً ویران، نزدیکِ مرز که واپسین لحظات پیش ...
Detail
    اشاره: «هم‌هوایی» سال گذشته، طی سه نوبت: فروردين و ارديبهشت [در سالن حافظ تهران]، خرداد [در ...
Detail
خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED

اولین نمایش‌های اتان کوئن و استفن اَدلی جرجیس در سال2013 -2014 برای کمپانی تئاتر آتلانتیک در جهان رونمایی خواهد شد

(0 رای‌ها)

  کمپانی تئاتر آتلانتیک اعلام کرد که سه افتتاحیه و یک تئاتری که تمدید خواهد شد، در دستور کار آن‌ها برای فصل‌های سال 2013- 2014 قرار دارد.
به گزارش بخش تئاتر آکادمی هنر، یکی از این سه تئاتر، اثر برنده جایزه آکادمی فیلم سازان یعنی اتان کوئن به نام زنان یا هیچ Women or Nothing است که توسط دیوید کرومر کارگردانی خواهد شد. این اثر از 28 آگست تا 6 اکتبر اجرا خواهد شد.


این نمایش بلند روایتگر دو زن است که از داشتن فرزندی با یکدیگر به شدت ناامید شده‌اند و در نهایت یکی از آن‌ها با مردی ارتباط برقرار می‌کند و ...
اوایل سال 2014 کمپانی تئاتر آتلانتیک افتتاحیه نمایش تنهایی دونده مسافت طولانی The Loneliness of the Long Distance Runner را خواهد داشت. این نمایش توسط الان سیلیتوئه کارگردانی و اقتباس صحنه‌ای آن بر عهده روی ویلیامز خواهدبود. در این نوع از داستان کوتاه کلاسیک، ویلیام مبارز جوان و جنگجویی با بازی کولین اسمیت را به قرن 21 می‌آورد. جایی که او خود را در یک مدرسه زندانی می‌یابد.


در فصل بهار مارتا کلارک نمایشی با عنوان اپرای سه پنی Threepenny Opera را روی صحنه می‌برد. اقتباس انگلیسی آن بر عهده مارک بلیتزشتین انجام خواهد گرفت.


نمایش دیگر به نام بین دیوانه و کنار رودخانه Between Riverside and Crazy است نام دارد. کارگردانی این اثر توسط استفن اَدلی جرجیس نجام خواهد گرفت. این نمایش جدید، روایتگر داستان مردی به نام والتر پاپ واشنگتن است که همسرش را از دست داده و خود نیز جزو نیروهای سابق پلیس بوده است. او با پسر خود به نام جونیور در کشمکش است تا در خانه ای در کنار رودخانه زندگی کند...


کمپانی تئاتر آتلانتیک 27 سال است که برنده جوایز تئاتر برادوی است و هدف او سعی در نگه داشتن داستان نمایش و حفظ هسته نمایشنامه نویسان خود در فرایند خلاق این عرصه است. اکثر نمایش های این کمپانی در برادوی و دیگر مکانهای معتبر دنیا به روی صحنه می‌رود. این کمپانی اطلاعات دیگری راجع به سایر عوامل در اختیار رسانه ها قرار نداد.

نمایش هایی که اجرا شده از سوی این کمپانی در اختیار مجامع هنری برای تحقیق قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تبلیغات