Loading...

مطالب ویژه

    نمایش «شبح اپرای تهران» به طراحی و کارگردانی علی ساسانی‌نژاد از 28ام دی ماه تا 17ام بهمن ماه ...
Detail
    «خانه‌ی کاغذی» داستان خانواده‌ای است در خانه‌ای تقریباً ویران، نزدیکِ مرز که واپسین لحظات پیش ...
Detail
    اشاره: «هم‌هوایی» سال گذشته، طی سه نوبت: فروردين و ارديبهشت [در سالن حافظ تهران]، خرداد [در ...
Detail
خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED

هیو جکمن و اجرای پرفورمنس فقط یک شب

(3 رای‌ها)

هیو جکمن بازیگر سرشناس هالیوود با اعلام خبری مبنی بر اجرای پرفورمنس خیریه‌ای به نام فقط یک شب Just one night در تئاتر دالبی موجب تعجب رسانه‌ها شد.

به گزارش بخش تئاتر آکادمی هنر، او قصد دارد این پرفورمنس را به نفع  MPTF(Motion picture and Television fund) در تاریخ 12 اکتبر اجرا کند.

 

در این پرفورمنس رئیس کمپانی فاکس قرن 21، رئیس   CEO جیم جیانوپولوس و همسر او برای اجرای این اثر با وی همکاری خواهند کرد.

آغاز همکاری جکمن با MPTF  به سال 2007 و پرفورمنس یک عاشقانه زیبا بر می‌گردد. او در رابطه با اجرای این پرفورمنس گفت: من از طریق جیم جیانوپولوس با MPTF آشنا شدم و در روند کارهای خیر خواهانه آن‌ها در هالیوود و نقش تاثیر گذار آن‌ها در کمک به افراد نیازمند قرار گرفتم. سینما، تلویزیون و تئاتر برای من موفقیت‌های بزرگی را به وجود آورده است و حالا که این موقعیت پیش آمده این را وظیفه خود می‌دانم تا با برگذاری این پرفورمنس خیریه ،هم دینم را به مردم ادا کنم و هم از MPTF پشتیبانی کنم.


MPTF سال گذشته با برگذاری برنامه‌های این‌چنینی و راه اندازی کمپین حمایتی، 350 میلیون دلار کمک مالی جمع آوری کرد. این صندوق کمک ها را به مراکز مراقبتی درمانی در وودلند هیلز و فراهم کردن امکانات برای آنها و همچنین مراکز بهداشتی درمانی در لس آنجلس اختصاص می‌دهند.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تبلیغات